Začínáme/Let's start!

19. dubna 2010 v 18:38 | Lamia Le Morte |  Site
site
CZ
Takže ahoj lidi. Včera jsem založila tento blog o Nině. Můj druhý blog je BELLA43.BLOG.CZ, celý o TVD, včetně tedy herců. Sem tam přidám i něco o Twilight sáze, ale to jen v nutnosti, což bude nejspíš o prázdninách, kdy má TVD pauzu. Ale to je vedlejší. Tento lay jsem dělala celý sama, čímž mi dal hodiny práce a já chci poděkovat VICKI - TVD-FANS.BLOG.CZ, která na mém druhém blogu udělala lay bez možnosti kliknutí na záhlaví, podle kterého jsem udělala tenhle a jsem na něj pyšná. Vše, co tu najdete je pracně hledané na zahraničních stránkách, proto bych byla velmi ráda, kdybyste kopírovali se zdrojem. Je možné, že pokud tento blog bude mít nějakou naději, přiberu časem adminku, nebo tak. Teď přidám pár článků a nabídnu pár lidem spřátelení, ale nechci se na to vrhat po hlavě, aby mě to pak nepřešlo a moje práce nepřišla vniveč. Takže to je vše, doufám, že se vám zde bude líbit a zavítáte sem znovu :)

CZ
So, Hello, guys. I created this blog about Nina yesterday. My second blog is BELLA43.BLOG.CZ, all about TVD, including actors. Sometimes I add something about Twilight saga, but that just when I have to, what'll be maybe on holidays, when TVD have pause. But it's beside the point. I did this layout all alone, so he gave me hours of hard work and I wanna to thank VICKI - TVD-FANS.BLOG.CZ, which on my second blog made layout without choice clicking on heading, under which I made this and I'm proud on it.
Everything, what You'll find here is hard finding on foreign sites, so I would like thanks you, You'll copy with source. Now I'll post some text and offered some people to add to friends, but I don't wanna get it so fast, 'cause It can run away me. So it's all, I hope You'll like it here and See Ya latter again :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama