Nina

DVD Cover Release

29. května 2010 v 17:20 | Lamia Le Morte
nina
Kompletní epizody z první série jsou v US(United States) již zveřejněny a volně v prodeji. I vy si je můžete objednat pomocí Amazon. Kdybych je už neměla vypálené, neváhám :)

Nina Dobrev joins the cast of Deathgames

26. května 2010 v 14:55 | Lamia Le Morte
nina
© Lamia Le Morte © nina-dobrev-us.blog.cz
Nina Dobrev, hvězda TV show "The Vampire Diaries" se připojila k obsazení "Deathgames", což je akční film, ve kterém si zahraje například s Kellanem Lutzem nebo Samuel L. Jackson.
Příběh se soustředí na mladého muže (Lutz), který je unesen a vynucen žít v divokém světě moderní gladiátorské arény, kde muži bojují do posledního dechu. Nina si zde zahraje manželku Lutze. Tento film by se měl začít natáčet v září a do kin je plánovaná premiéra někdy v příštím roce.

The Vampire Diaries season 2 synopsis

20. května 2010 v 19:21 | Lamia Le Morte
nina
© Lamia Le Morte © nina-dobrev-us.blog.cz
Vrací se v druhé sérii, The Vampire Diaries je příběh dvou upířích bratrů, kteří jsou posedlí jednou krásnou dívkou - Elenou Gilbert - a bojují o osud celého města. V průběhu první série se Stefan a Damon vrátí do svého rodného města Mystic Falls ve Virginii, z velmi rozdílných důvodů. Stefan, aby poznal krásnou dívku, nápadně podobnou Katherine Pierce, kterou oba bratři v roce 1864 milovali a ztratili. Damon naopak, aby Katherine zachránil ze staré hrobky pod starým kostelem. V příští sérii, kdy se pomstychtivá Katherine vrací do města, musí Stefan, ke kterému se připojují Elena s Damonem, ochránit město, aby se Katherine nepodařilo zabít jejich známé. Nové a nečekané přátelství bude chybné, ze spojenců se stanou nepřátelé, budou zlomená srdce. Stefan a Damon budou nuceni čelit větším hrozbám, než je strýček - otec - John, nebo celá Rada. Jestli se s tím vypořádají, to je ve hvězdách. Objeví se zde všechny známé hvězdy, ale i nové tváře. V druhé sérii prostě je, na co se těšit!
copyright

Who will tweet The CW Tweet Week?

1. května 2010 v 12:14 | Lamia Le Morte
nina
Stanice CW zve diváky na "Watch and Tweet" s hvězdami a výkonnými producenty z každé epizody od pondělí 3.května až do pátku 7.května. Fanoušci mohou navštívit tweet.cwtv.com pro tweetování s herci a producenty z The Vampire Diaries na východním pobřeží. Na západním pobřeží mohou fanoušci naopak mluvit s Kevinem Williamsonem a Julii Plec ve čtvrtek 6.května.

Čtvrtek, 6. května
THE VAMPIRE DIARIES
Nina Dobrev(Elena Gilbert) bude mluvit od 8:00 - 21:00. Výkonní producenti K. Williamson a J. Plec budou mluvit od 8:00-21:00 také.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM, JE TO MŮJ PŘEKLAD!
copyright

Cast of The Vampire Diaries and Nina Dobrev with Young Hollywood Awards

1. května 2010 v 12:14 | Lamia Le Morte
nina
© Lamia Le Morte © nina-dobrev-us.blog.cz

Hvězdy z našeho oblíbeného seriálu The Vampire Diaries, vítězí v kategorii Young Hollywood Cast to Watch. A hlavní ženská role v TV seriálu získala cenu Young Hollywood Making Their Mark. Předávání cen bude v květnu třináctého, tento den se stane slavnostným i pro fanoušky The Vampire Diaries na Wilshire Ebell Theatre v LA. Více informací najdete v angličtině na Deadline Hollywood website.

PŘEKLAD JE MŮJ, KOPÍRUJ SE ZDROJEM!

Vote for Nina at Hollywoodlife

29. dubna 2010 v 21:28 | Lamia Le Morte
nina
CZ

Vydejte se na Hollywoodlife a podpořte Ninu na stejnojmenné stránce(stačí kliknout na odkaz) a hlasujte pro ni. Může se hlasovat vícekrát, takže hlasujte pro naši hvězdu!

CZ
Head on over to Hollywoodlife and vote for Nina on the side , you can vote as many times as you want as well so go vote for our girl!

Interview with Nina Dobrev

23. dubna 2010 v 10:03 | Lamia Le Morte
nina
Na vampire-diaries.cz jsem našla tento rozhovor s Ninou. Je tam vážně dooost zajímavých věcí, tak si to určo přečtěte;)

10 Secrets About Nina

19. dubna 2010 v 19:18 | Lamia Le Morte
nina
  1. Moje přirozené vlasy jsou kudrnaté.
  2. Nejžhavější chlap je pro mě Sam Worthington. Miluju Avatar!
  3. Celebrita, která se mi nejvíce podobá je Emmanuelle Chriqui z Entourage.
  4. Oblíbené jídlo, které ráda snídám je Kashi omeleta a borůvky.
  5. Nedávno jsem si koupila Audi kabriolet. Ian Somerhlader šel se mnou k prodejci, takže jsem nebyla ošižená.
  6. Jsem arachnophobic (strach z pavouků).
  7. Umírám z návštěvy Austrálie, protože se potřebuju setkat se zdejšími kluky, navíc miluju surfování, vedro, pláže, diakritiku a klokany.
  8. Můj sen je chtítí být Ryanem Kwantenem (z True Blood). Je to děsivý.
  9. Nikdy neodejdu z domu bez mojí CoberGirl LashBlast mascara (= řasenka)
  10. Říkám každému, aby si pořídil "Tajemství řeci narození". Je to masivní kniha o horoskopech - je to správné a úžasné.
copyright
 
 

Reklama