Videos

April 2010 Cover Cam

5. června 2010 v 10:18 | Lamia Le Morte
videos

Vampire Diaries Stars Spill Secrets on Season Two

27. května 2010 v 17:39 | Lamia Le Morte
videos

Pro shlédnutí videa klikněte na obrázek :)

A tady je překlad videa!

"Všichni jsme se nezávisle dívali hromadně na lidi z konkurzu a režisér Marcos Siega pak řekl davu na nedávném Screen Actors Guild, že nemohli najít dívku, kterou chtěli."říká Nina
"Říkal, že vhodnou kandidátkou na Elenu byla Ashley Simpson, ale Nina poslala své DVD a všichni jsme se na to podívali a Marcos řekl: Myslím, že bychom se na to všechno měli znovu podívat. Když se to všechno přehrálo znovu, Peter Roth tak sebejistě prohlásil: To je ona! A Nina to měla!"vyprávěl Ian.
"Myslím, že polovina Hollywoodu šla pro tyhle role. Nejspíš jsem udělala dobře, když jsem to tenkrát poslala." Ukázalo se, že i Paul si několikrát vyzkoušel Ianovu roli špatného bratra. 
"Jsi prostě až moc sladký na Damona."směje se Ian. "Já si zase myslím, že ty jsi až moc zlý."obrací vesele Paul.  " S tím nikdo nic neudělá."pokrčil rameny Ian. Pokud jde o to, co se bude dít v druhé sérii, půjde nejspíš o fantastický rok, i když s jedním jediným heslem = tvrdá práce!
"Chceme, aby druhá série byla stejně dobrá, jako ta první."tvrdí Paul. "Začínáme natáčet poměrně brzo, takže až skončí, budeme zase oslavovat." A nezapomněli jsme se zeptat, jak to bude mezi Elenou a Damonem. Ian jen řekne: " Změny budou mezi všemi z nás." "V podstatě to navazuje na to, kde série skončila."dodává Nina.

PŘEKLAD JE MŮJ, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Things Nina is into Right Now

20. května 2010 v 19:15 | Lamia Le Morte
videos

copyright

Nina Reveals Method Behind Finale Kiss With Ian Somerhalder

15. května 2010 v 13:17 | Lamia Le Morte

videos


Takže.. pokud jste byli zmatení ve čtvrteční epizodě, ale přitom jste dávali bedlivý pozor, všimli jste si jedné vášnivé scény. Vážně, Impozantní polibek mezi Damonem (Ian Somerhalder) a Elenou(Nina Dobrev), z které se nakonec vyklubala Katherine, nenechal nikoho klidného! 
Setkali jsme se s Ninou večer na Young Hollywood Awards v LA a zeptali jsme se jí, jaké to bylo, mít rty spojené v jedny s Ianem. 

‘Vampire Diaries’ Season Finale Will ‘Shock Four Or Five Times’ More Than Normal, Says Nina

14. května 2010 v 10:58 | Lamia Le Morte
videos
Video spustíte kliknutím na obrázek, nejde sem vložit :)

copyright

Australian promo from final episode

12. května 2010 v 17:26 | Lamia Le Morte
videos
copyright

Nina Dobrev Calls Ian Somerhalder And Paul Wesley ‘Incredible’

11. května 2010 v 18:38 | Lamia Le Morte
videos
Není tajemství, že herci z populární show na stanici CW, "Vampire Diaries", spolu vychází docela dobře. Ve skutečnosti spolu ale vychází přímo skvěle. Proto jsme se vydali za Ninou Dobrev, která nám ochotně poskytla rozhovor. Vyprávěla o klucích - Ianu Somerhalderovi a Paulu Wesleyovi - a o vztahu, který mezi sebou všichni tři mají.
"Jsou to bezva kluci."rozplývala se Nina. " Je úžasné, že dostanu zaplaceno za to, že se s nimi bavím jako s nikým na světě."směje se. Což je mimochodem skvělá zpráva. Samozřejmě každému vrtá hlavou, jak spolu mohou pořád tak vycházet, když se viděli čtyřiadvacet hodin denně.
"Ian a Paul jsou v mnoha směrech naprosto odlišní, ale také svým způsobem stejní."řekla Nina. "Myslím, že pokud s někým už trávíte spoustu času, tak musíte mít hodně společného. Jenže Ian s Paulem moji domněnku naprosto vyvrátili. Jsou úplně z jiného těsta a jak si rozumí!" Ukazuje se tak, že Ian je docela velký šprýmař, kdežto Paul je zamyšlený a Nina to potvrzuje. "S Ianem se nikdy nenudím. Je to veselá kopa, pořád má po ruce nějaké vtípky, kterými mě rozesměje i ve špatné náladě. Prostě jsem strašně ráda, že jsme si takhle blízcí. Paul je více společenský, tichý. Ale i s ním se dá povídat o čemkoliv, pomůže, když to někdo potřebuje. Za to jsem moc vděčná." 

copyright

Nina Drinks in Season Finale

11. května 2010 v 18:37 | Lamia Le Morte
videos
copyright

1.22 Founder's Day Webclips

8. května 2010 v 16:53 | Lamia Le Morte
videos

Nina Dobrev Answers Burning Question: Are Elena And Damon Meant To Be?

8. května 2010 v 16:48 | Lamia Le Morte
videos

copyright

The Vampire Diaries Trailer - Founder's Day

7. května 2010 v 14:14 | Lamia Le Morte
videos

Isobel Promo

1. května 2010 v 12:12 | Lamia Le Morte
videos
copyright

1x20 Blood Brothers Webclips

26. dubna 2010 v 13:38 | Lamia Le Morte
© Lamia Le Morte © nina-dobrev-us.blog.cz

The Vampire Diaries 1x20 promo

24. dubna 2010 v 10:42 | Lamia Le Morte
© Lamia Le Morte © nina-dobrev-us.blog.cz
copyright

Nina Dobrev - The Vampire Diaries - Comic-Con 09

22. dubna 2010 v 10:16 | Lamia Le Morte
nina
 
 

Reklama